Autolékárnička Hartmann textilní 283/2015

TOP 4 v kategorii Autolékárny

Autolékárnička Hartmann textilní 283/2015

Nejkvalitnější autolékárnička na trhu, Český červený kříž ji doporučuje 8 let, odpovídá Vyhlášce, exspirace až 5 let...
Doprava 57 Kč,Do týdne

Použití
auto

• Plní svůj účel
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Překvapilo mě po vybalení autolékárničky, že byla zkompletována dle štítku 5. 2022. Přičemž doba expirace u autolékárniček jsou 4 roky a končí mi platnost 12.2026 (dle štítku). Tudíž jsem krácen o 2 roky trvanlivosti. Můj názor je takový, když si objednám novou autolékárničku, měla by být kompletace v roce, ve kterém jsem si jí objednal.

Ano

Typ
lékárny
Použití
auto

Autolékárnička Hartmann

• obsah autolékárničky  odpovídá Vyhlášce č. 341/2014 Sb.ve znění pozdějších předpisů.
  • doporučujíe Český červený kříž
  • 1. místo z 11 testovaných autolékárniček v nezávislém testu Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje (duben 2014)
  • obsahuje kvalitní značkové zdravotnické prostředky
  • exspirace až 5 let od data kompletace
  • exspirace materiálů je uvedena na každém obale
  • v provedení: modrá, červená a bílá

Obsah autolékárničky HARTMANN:

• náplast s polštářkem (velikost 8 cm x 4 cm, min. lepivost 2,5 N/cm) – 6 ks
  • obinadlo škrtící pryžové (60 x 1250 mm) – 1 ks
  • rouška plastová (20 x 20 cm, tloušťka 0,05 mm) – 1 ks
  • rukavice pryžové (latexové) chirurgické v obalu – 1ks
  • nůžky zahnuté (se sklonem) v antikorozní úpravě se zaoblenými hroty – délka min. 14 cm
  • isotermická fólie (210 x 160 cm)
  • příručka První pomoc pro motoristy

2zákazníci nedoporučují produkt

• Plní svůj účel

Ano

Výborný

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Moc ráda zde nakupuji,nejen cenově,ale velký výběr

• , zakoupeno v Lékárna AVE

Splňuje vše co jsem požadoval ...

Ok...

• , zakoupeno v MojeLékárna.cz

• Dlouhodobě nejlepší autolékarny na trhu
    • Kvalitní obsah, se kterým opravdu můžete poskytnout první pomoc beze strachu, že něco nebude fungovat jak má
    • Za kvalitu je potřeba si připlatit, tak to holt chodí
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

Obsah lékárničky odpovídá vyhlášce.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Najdu v ní vše, co potřebuji.